fbpx
Mørkt bilde av norge ovenfra med letti sin logo og teksten treff letti på messer

Treff Letti på messer i 2025


Treff distriktssjefene fra Letti på messer i hele landet fra nord til sør i 2025. Vi ser frem til å møte bransjekollegaer og kunder i godt lag. Vi håper at vi ser deg også!

Regionale messer:

På stand møter du våre kunnskapsrike distriktssjefer, og du vil få mulighet til å prøve vårt nye unike verktøy, Autohammer. Du vil også kunne få faglig påfyll og kunnskap om hele Lettis produktsortiment.

Arrangementene er gratis for alle forhåndsregistrerte bransjefolk.


Møt våre dyktige distriktssjefer, Ivar-Erik og Kjetil, ansikt til ansikt, få svar på spørsmålene dine og opplev produktene på nært hold. Kjetil er vår nye distriktsjef i Letti AS, og vil ha ansvar for å følge opp kunder og bidra til økt tilstedeværelse i markedet. Han har lang erfaring fra bransjen og en lidenskap for å finne gode løsninger for våre kunder. Både Kjetil og Ivar-Erik er å finne på minimesser og på besøk i butikker og hos installatører over hele landet.

Ivar Erik

IVAR-ERIK SKARET
Distriktssjef
41 60 39 99
ivar@letti.no

KJETIL RØDNE
Distriktssjef
90 12 47 29
kjetil@letti.no

Utviklet og produsert på Sørlandet.

Visste du at alle våre produkter er utviklet og produsert i Norge? Dette betyr at Lettiklammer er perfekt for norske forhold. Letti har rørklammer med låsepunkt for k-rør, som gjør både montering og trekking av kabler til en lek. Klammeret kneppes på k-røret og låser røret i lengderetning etter montering.

Letti leverer kabelklammer til bruk i tre og gips, og disse finnes plastbelagt i flere farger. Plastbelegget vårt tåler røffe miljøer, høye og lave temperaturer, og holder seg fine år etter år. På grunn av den suverene korrosjonsbeskyttelsen plastbelegget gir er disse klammerne perfekte for både innendørs og utendørs bruk.

Letti_ulike_klammere

Vår siste nyhet er markedets første batteridrevne magasinverktøy for klammer, nemlig Letti Autohammer. Vi håper du vil teste selv på vår stand. Med justerbar slagstyrke, arbeidslys, og avstandsmåler gjør den klamringen til en lek. Vi sees på messe! 🙂

PÅMELDING: Påmelding til de ulike El-i-messene kan du gjøre direkte på messeselskapet.no Klikk her.